Gravírování, pískování...

 Zde je přehled materiálů, které využíváme pro gravírování.

Gravírované technické výrobní štítky

Technické štítky pro elektrotechnické, exportní a výrobní společnosti pro označení strojů, motorů apod., vyrábíme ze speciálního dvouvrstvého i třívrstvého plastu různé tloušťky nebo z kovu, hliníku, mosazi nebo nerezi.

Samozřejmostí je výroba gravírovaných čísel pro označení skříněk, koleček na klíče, jmenovek na dveře a to i od 1 ks pro soukromé účely.

Pamětní cedule, plakety

Pamětní cedule dodáváme většinou z kovu hliníku matného, hliníku zlatého nebo hliníku s povrchovou úpravou broušená nerez s gravírovaným barveným textem a logy, ale nabídneme Vám i další materiály např. umělý mramor v různých barvách, plexi nebo sklo vhodné pro pískování textů, nerez kartáčovaný i lesklý, pro levnější verze máme k dispozici širokou škálu dvouvrstvých exteriérových plastů.

Pískování

Pískování provádíme ověřenou metodou tryskáním abraziva přes šablonu, opískujeme skleněné tabule až do rozměru 2m2 i různé drobné předměty, skleničky, láhve a další a to i od 1ks pro soukromé účely.

Osobní stojánky

Pro výrobu stojánku se nejvíce osvědčil pevný hliníkový „áčkový“ profil v barvě zlatý nebo stříbrný elox se zásuvnými lištami pro vložení gravírovaného lehce vyměnitelného štítku, ale dodáváme stojánky z plexi libovolné výše a délky, polepené elegantní fólií „imitace pískovaného skla“ z rubové strany a z čelní strany se jménem.

 

Vlajkové stojánky, interiérové stojany

Stojany libovolné velikosti nabízíme z nerezi kartáčované nebo lesklé, vyrábíme na míru dle Vaší potřeby.

 

Mince, medaile

Mincí nebo medailí při větším odběru kusů vyrábíme odléváním ze zinkoslitiny, barva výsledného produktu je šedostříbrná, můžeme však výrobek dodat v různých povrchových úpravách.

Pro kusovou výrobu nabízíme výrobu z mosazi, dodáme krabičky i stuhy.

 

 REFERENCE

Ukázky naší práce

Kontaktujte nás

+420 724 300 501
info@gravograf.cz