Orientační systémy

 

Interiérové orientační systémy

K výrobě orientačních systémů využíváme jednak profilové řady systémů Plato, Slim Slatz, Indoor, Inzerts, Rainbow, Doubleplex, Plexform a další, které následně řežeme a kompletujeme dle přání klienta, ale jsme schopni vyrobit orientační systém na přání klienta například kombinací různých materiálů a vyřezávaných 3D písmen nebo vyrobit systém z nerezových profilů a vytvořit tak zcela jedinečný design. Zobrazit více

Exteriérové orientační systémy

Označení parkovacích míst, informační panely před vstupem do budovy, směrovníky vyrábíme většinou na míru z kartáčované nebo leštěné nerezi, panely jsou opatřeny sloupky a samozřejmostí je kompletní montáž.

Vyřezávaná 3D písmena

Písmena, loga nabízíme ze široké škály materiálů od interiérových plastů imitujích kovy, plexi libovolné barvy a tloušťky, exteriérové různobarevné debondy, styrodury tloušťky až 80 mm i více, po nerezová nasvícená plochá a krabicová písmena libovolné tloušťky. Montáž provádíme lepením samostatných písmen přímo na fasádu resp. na trny s odsazením, které vytvoří pěkný stínový efekt nebo nápis namontujeme na podkladovou desku např.z debondu nebo plexi a společně upevníme distančními šrouby.

Světelná písmena

Světelná písmena – korpusy vyrábíme z nerezi povrchově upravené kartáčováním nebo komaxitem, čelo písmen z plexi opál s translucentní fólií, prosvětlení diodovými segmenty uvnitř korpusu, montujeme na hliníkovou konstrukci nebo na trny.

Fóliové polepy

Polepíme vozy, výlohy i reklamní tabule fóliemi v životnosti od 5 let do 10 let, samozřejmostí je využití polymerických fólií tištěných na velkoformátové tiskárně, pro prosklenné části vozů volíme „dírkovanou“ fólii OneWay Vision. V interiéru používáme fólii imitace pískovaného skla, která slouží k zneprůhlednění prosklených ploch i k dekoračním účelům, vyrobíme a polepíme optická madla, dodáváme a lepíme bezpečnostní fólie na prosklené výplně.

 

 REFERENCE

Ukázky naší práce

Kontaktujte nás

+420 724 300 501
info@gravograf.cz