Interiérové orientační systémy

K výrobě orientačních systémů využíváme jednak profilové řady systémů Plato, Slim Slatz, Indoor, Inzerts, Rainbow, Doubleplex, Plexform a další, které následně řežeme a kompletujeme dle přání klienta, ale jsme schopni vyrobit orientační systém na přání klienta například kombinací různých materiálů a vyřezávaných 3D písmen nebo vyrobit systém z nerezových profilů a vytvořit tak zcela jedinečný design. Zobrazit více

Exteriérové orientační systémy

Označení parkovacích míst, informační panely před vstupem do budovy, směrovníky vyrábíme většinou na míru z kartáčované nebo leštěné nerezi, panely jsou opatřeny sloupky a samozřejmostí je kompletní montáž.

Vyřezávaná 3D písmena

Písmena, loga nabízíme ze široké škály materiálů od interiérových plastů imitujích kovy, plexi libovolné barvy a tloušťky, exteriérové různobarevné debondy, styrodury tloušťky až 80 mm i více, po nerezová nasvícená plochá a krabicová písmena libovolné tloušťky. Montáž provádíme lepením samostatných písmen přímo na fasádu resp. na trny s odsazením, které vytvoří pěkný stínový efekt nebo nápis namontujeme na podkladovou desku např.z debondu nebo plexi a společně upevníme distančními šrouby.

Světelná písmena

Světelná písmena – korpusy vyrábíme z nerezi povrchově upravené kartáčováním nebo komaxitem, čelo písmen z plexi opál s translucentní fólií, prosvětlení diodovými segmenty uvnitř korpusu, montujeme na hliníkovou konstrukci nebo na trny.

Gravírované technické výrobní štítky

Technické štítky pro elektrotechnické, exportní a výrobní společnosti pro označení strojů, motorů apod., vyrábíme ze speciálního dvouvrstvého i třívrstvého plastu různé tloušťky nebo z kovu, hliníku, mosazi nebo nerezi.

Samozřejmostí je výroba gravírovaných čísel pro označení skříněk, koleček na klíče, jmenovek na dveře a to i od 1 ks pro soukromé účely.

Pamětní cedule, plakety

Pamětní cedule dodáváme většinou z kovu hliníku matného, hliníku zlatého nebo hliníku s povrchovou úpravou broušená nerez s gravírovaným barveným textem a logy, ale nabídneme Vám i další materiály např. umělý mramor v různých barvách, plexi nebo sklo vhodné pro pískování textů, nerez kartáčovaný i lesklý, pro levnější verze máme k dispozici širokou škálu dvouvrstvých exteriérových plastů.

Fóliové polepy

Polepíme vozy, výlohy i reklamní tabule fóliemi v životnosti od 5 let do 10 let, samozřejmostí je využití polymerických fólií tištěných na velkoformátové tiskárně, pro prosklenné části vozů volíme „dírkovanou“ fólii OneWay Vision. V interiéru používáme fólii imitace pískovaného skla, která slouží k zneprůhlednění prosklených ploch i k dekoračním účelům, vyrobíme a polepíme optická madla, dodáváme a lepíme bezpečnostní fólie na prosklené výplně.

Pískování

Pískování provádíme ověřenou metodou tryskáním abraziva přes šablonu, opískujeme skleněné tabule až do rozměru 2m2 i různé drobné předměty, skleničky, láhve a další a to i od 1ks pro soukromé účely.

Osobní stojánky

Pro výrobu stojánku se nejvíce osvědčil pevný hliníkový „áčkový“ profil v barvě zlatý nebo stříbrný elox se zásuvnými lištami pro vložení gravírovaného lehce vyměnitelného štítku, ale dodáváme stojánky z plexi libovolné výše a délky, polepené elegantní fólií „imitace pískovaného skla“ z rubové strany a z čelní strany se jménem.

Vlajkové stojánky, interiérové stojany

Stojany libovolné velikosti nabízíme z nerezi kartáčované nebo lesklé, vyrábíme na míru dle Vaší potřeby.

Mince, medaile

Mincí nebo medailí při větším odběru kusů vyrábíme odléváním ze zinkoslitiny, barva výsledného produktu je šedostříbrná, můžeme však výrobek dodat v různých povrchových úpravách.

Pro kusovou výrobu nabízíme výrobu z mosazi, dodáme krabičky i stuhy.

 REFERENCE

Ukázky naší práce


Kontaktujte nás

+420 724 300 501
info@gravograf.cz